blog-grid

Ka përfunduar xhiroja e 24-të e Ligës së Parë të Maqedonisë, ku ekipi i Shkupit ka marrë tri...

blog-grid

Në ndeshjen e të mërkurës (05.04.2017) që do të zhvillohet në stadiumin e qytetit në Shtip, ...

blog-grid

Skuadra e FC Shkupi në dy javët e ardhshme do të jetë pa mbrojtësin e fundit, Dimitrija Llazare...

blog-grid

Liga e Parë Futbollistike e Maqedonisë të mërkurën ka në program ndeshjet e xhiros së 25-të,...

blog-grid

Në kuadër të xhiros së 25-t, të Ligës së Parë futbollistike të Maqedonisë, skuadra e Shkup...

blog-grid

Tani më është bërë e zakonshme, që të premten, dy ditë para ndeshjeve të Ligës së Parë f...

blog-grid

Në ndeshjet kampionale për gjeneratat e reja, skuadrat e FC Shkupi, juniorët, kadetët dhe pionie...

blog-grid

Skuadra e Shkupit, sot ka zhvilluar stërvitjen e fundit para duelit të së dielës që luan ndaj S...

blog-grid

Skuadra e Ardian Nuhiut, është treguar e pamëshirshme ndaj ekipit të Sileksit duke e mundur atë...