blog-grid

Futbollisti i FC Shkupit, Jasir Asani gjatë ditës së mërkurë është pajisur me take të reja, ...

blog-grid

Skuadra e Shkupit sot ka zhvilluar stërvitjen e fundit përpara ndeshjes së nesërme kundër Maked...

blog-grid

Gjeneratat e reja të FC Shkupi kanë luajtur ndeshjet e radhës në kuadër të kampionatit të Maq...

blog-grid

Derbi ndeshja e të dielës në mes ekipit të FC Shkupi dhe Vardarit ka zgjuar interes të madh jo ...

blog-grid

Për shkak të interesimit të madh për ndeshjen e të dielës kur edhe luhet derbi i javës në me...

blog-grid

Futbollisti i skuadrës sonë, Agon Elezi kishte paraqitje të mrekullueshme në fanellën e repreze...

blog-grid

Të nderuara media, gazetar dhe fotoreporter, ju njoftojmë se ndeshja e të dielës në kuadër të...

blog-grid

Të dielën në kuadër të xhiros së 28-të të Ligës së Parë futbollistike të Maqedonisë, sk...

blog-grid

Skuadra e Shkupit pësoi disfatë në derbin e javës së 28-të kundër Vardarit, në përballjen e...

blog-grid

Skuadra e Shkupit ka marrë fitore të madhe në ndeshjen e lujatur si mysafire e Rabotniçkit në s...