blog-grid

Edhe pse mysafirët të parët kaluan në epërsi në minutën e 12-të me anë të golit që shëno...

blog-grid

Sot skuadra do të vazhdojë me seanca të rregullta stërvitore, ndërsa lajm i mirë për trajneri...

blog-grid

Se skuadra e Shkupit në mesin e saj ka futbollistë shumë të talentuar, flet fakti se gjenerata t...

blog-grid

Nga e mërkura familja sportive e futbollit Shkupi, do të ketë në gjirin e saj edhe skuadrën e f...

blog-grid

Të shtunën rikthehen garat edhe në Ligën e Dytë të Maqedonisë, që kishte një pauzë të shk...

blog-grid

Nuk ka të ndalur skuadra e FC Shkupi, ka vazhduar serialin e fitoreve, kështu nga 6-të ndeshje ka...

blog-grid

Të mërkurën do të vazhdojnë garat e 1/8 të finalës së Kupës së Maqedonisë, ku pritet të ...

blog-grid

Skuadra e Shkupit në Çair ka barazuar me Tetekstin 1:1 në një ndeshje shumë të fortë dhe të ...

blog-grid

Të shtunën Liga e Dytë do të sjell një tjetër derbi të madh, kur në Gostivar do të takohen ...

blog-grid

Shkupi nuk ka të ndalur, ka vazhduar serinë e fitoreve, duke e shijuar edhe fitoren e shtatë nga ...