blog-grid

Për duelin ndaj Kozhufit është prononcuar mbrojtësi Leonard Kallaba i cili mes tjerash ka potenc...

blog-grid

Më në fund ndalet edhe skuadra e Shkupit, e cila kishte 11-të javë që nuk dinte për disfatë, ...

blog-grid

Xhiroja e 13-të e Ligës së Dytë do të sjell një tjetër derbi, kësaj radhe takohen dy ekipet ...

blog-grid

Kanë përfunduar ndeshjet e xhiros së 13-të të Ligës së Dytë të Maqedonisë në futboll, ku ...

blog-grid

Skuadra e FC Shkupi ka vazhduar me paraqitje të mira në kuadër të kampionatit të Ligës së Dyt...

blog-grid

Skuadra e Shkupit pauzën dy javore shkaku i ndeshjeve që ka reprezentacioni i Maqedonisë në kuad...

blog-grid

Kampionati i Ligës së Dytë do të ketë një pazuë dyjavore, shkaku i ndeshjeve kualifikuese të...

blog-grid

Të dielën në stadiumin e qytetit në Tetovë do të zhvillohet ndeshje kontrolluese ndërmjet KF ...

blog-grid

Skuadra e Shkupit dhe ajo e Shkëndijës kanë shfrytëzuar pauzën në kampionat duke zhvilluar nde...

blog-grid

E shtuna është festë e tre fish për skuadrën e Shkupit, tifozët e saj dhe për të gjithë ata...