blog-grid

“Djemtë tanë do ta japin maksimumin dhe në fund cilido rezultat të del, nuk do ta kemi pro...

blog-grid

Para se të shënojnë golin nikoqirët, skuadra e Shkupit në minutën e 15-të kishte një super r...

blog-grid

Të përkujtojmë se Suat Zendeli u lëndua gjatë ndeshjes që FC Shkupi luajti të shtunën kundë...

blog-grid

Edhe këtë javë mungojnë Arian Bela, Ardian Nuhiu dhe Suat Zendeli, ndërsa pas lëndimeve të le...

blog-grid

Shkupi me fitoren e radhës ka treguar se disfata nga Vrapçishti ishte e rastit dhe se ekipi fare n...

blog-grid

Të martën do të vazhdojnë garat në kampionatin e futbollit të Maqedonisë, ndërsa ndeshjet e ...

blog-grid

Treshja e gjyqtarëve nga Manastiri me në krye Toni Mitrevskin, në këtë ndeshje kanë bërë shu...

blog-grid

E shtuna do të na sjellë ndeshjen ndoshta më interesante të sezonit pranverorë në Çair, kur d...

blog-grid

Edhe pse mysafirët të parët kaluan në epërsi në minutën e 12-të me anë të golit që shëno...

blog-grid

Sot skuadra do të vazhdojë me seanca të rregullta stërvitore, ndërsa lajm i mirë për trajneri...