blog-grid

Ndeshjet e Ligës së Dytë do të vazhdojnë të dielën, ndërsa shkak për këtë është se të ...

blog-grid

Është dashur të luhet xhiroja e nëntë dhe të ndalet hovi I skuadrës së FC Shkupi, për të n...

blog-grid

Ndeshjet e 1/8 të Kupës së Maqedonisë në futboll kanë kaluar nën hijen e përballjes Serbi ...

blog-grid

Rikthehen duelet e kampionatit futbollistik në Maqedoni, me ndeshjet e xhiros së 10-të, apo më m...

blog-grid

Të shtunën janë luajtur ndeshjet e xhiros së 10-të të Ligës së Dytë, ku ekipet e kreut kan...

blog-grid

Skuadra e FC Shkupi me intensitet të shtuar ka punuar edhe gjatë kësaj jave për të pritur sa m...

blog-grid

Skuadra e Shkupit nuk e ka ndërmend të ndalë hovin e të qenit skuadra e pamposhtur në kampionat...

blog-grid

Futbollisti i FC Shkupi, Besar Iseni përsëri është pjesë e reprezentacionit të Maqedonisë, pa...

blog-grid

Për duelin ndaj Kozhufit është prononcuar mbrojtësi Leonard Kallaba i cili mes tjerash ka potenc...

blog-grid

Më në fund ndalet edhe skuadra e Shkupit, e cila kishte 11-të javë që nuk dinte për disfatë, ...