Reshjet e shiut anulojnë ndeshjen “Skopje” – Shkupi

Shkaku i reshjeve të mëdha të shiut kanë bërë që ndeshja e xhiros së 15-të në mes KF “Skopje” – FC Shkupi të anulohet. Edhe pse dy ekipet u paraqitën me kohë, terreni i papërshtatshëm për lojë, ishte I mbushur me ujë dhe referët e ndeshjes me delegatin sollën vendim që dueli të anulohet, ndërsa nëse kushtet do të jenë më të mira, do të luhet të mërkurën me 22 nëntor 2017 me fillim në orën 13:00. /Portalb.mk/

Share Now

Related Post

Përgjigjuni komentit