2 - 1
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Me Kohë të Plotë
25 Nëntor, 2020 1:00 pm Kupa e Maqedonisë 2020/21 90'

Ground

Mladost Stadium
Bakcell Arena, Cəmşid Naxçıvanski, Baku, 1119, Azerbaijan

Përfundime

Club1st Half2nd HalfGoalsGoals
KF Akademija P.1122
FC SHKUPI0111

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!