2 - 0
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
3 Dhjetor, 2017 1:00 pm NFL 18 90'

Përfundime

Club1st Half1st Half2nd Half2nd HalfGoalsGoals
FC SHKUPI002222
KF Vardar000000

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!