0 - 2
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Me Kohë të Plotë
31 Janar, 2018 3:00 pm 90'

Përfundime

Club1st Half1st Half2nd Half2nd HalfGoals
FC SHKUPI00000
11112

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!