2 - 0
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Sezon Me Kohë të Plotë
22 Gusht, 2018 4:30 pm 2018/2019 90'

Ground

Pehçevë

Përfundime

ClubGoals
Kit-Go2
FC SHKUPI0

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!