2 - 1
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
27 Gusht, 2020 6:00 pm Europa League 2020/21 1 90'

Ground

Bakcell Arena - Baku
Bakcell Arena, Cəmşid Naxçıvanski, Baku, 1119, Azerbaijan

Përfundime

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!