1 - 3
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
6 Dhjetor, 2020 1:00 pm Liga e Parë 2018/2019 15 90'

Ground

Tumbe Kafe - Manastir
Градски Стадион Тумбе Кафе, TL-51, Bitola, Municipality of Bitola, Pelagonia Region, 7000, Macedonia

Përfundime

Club1st Half2nd HalfGoalsGoals
FK Pelister1011
FC SHKUPI2133

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!