2 - 2
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
7 Nëntor, 2020 1:30 pm Premier League 2018/2019 11 90'

Përfundime

Club1st HalfGoals
KF Rabotniçki12
FC SHKUPI12

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!