0 - 0
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
12 Dhjetor, 2020 1:00 pm Liga e Parë 2018/2019 17 90'

Ground

Stadiumi i qytetit - Tetovë
Mala Rechica, Tetovo, Municipality of Tetovo, Polog Region, 1200, Macedonia

Përfundime

Club1st Half2nd HalfGoalsGoals
KF Renova0000
FC SHKUPI0000

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!