5 - 0
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Me Kohë të Plotë
21 Tetor, 2020 2:30 pm Kupa e Maqedonisë 2020/21 90'

Përfundime

ClubGoals
FC SHKUPI5
Kit-Go0

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!