3 - 0
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
3 Tetor, 2020 3:00 pm NFL 2018/2019 8 90'

Përfundime

Club1st HalfGoalsGoals
FC SHKUPI033
KF Borec000

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!