0 - 0
Me Kohë të Plotë

Video

Hollësi

Datë Kohë Me Kohë të Plotë
25 Janar, 2018 1:00 pm 90'

Përfundime

Club1st Half1st Half2nd Half2nd HalfGoalsGoals
FC SHKUPI000000
Qarabag000000

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!