1 - 0
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
24 Tetor, 2020 2:30 pm NFL 2018/2019 10 90'

Përfundime

Club1st Half2nd HalfGoalsGoals
FC SHKUPI0111
KF Sileks0000

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!