1 - 2
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
16 Dhjetor, 2020 1:00 pm Liga e Parë 2018/2019 18 90'

Ground

Kompleksi sportiv FFM

Përfundime

Club1st Half2nd HalfGoalsGoals
FC SHKUPI0111
FC Struga T&L0222

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!