1 - 1
Me Kohë të Plotë

Hollësi

Datë Kohë Ligë Sezon Ditë Ndeshjeje Me Kohë të Plotë
9 Dhjetor, 2020 1:00 pm Liga e Parë 2018/2019 16 90'

Ground

Kompleksi sportiv FFM

Përfundime

Club1st Half2nd HalfGoalsGoals
FC SHKUPI0111
KF Vardar0111

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!