SON HABERLER

Grumbullimi i parë me 31 maj në Çair

Pas përfundimit të sezonit të rregullt, tani të gjithë futbollistët dhe stafi i trajnerëve janë në pushim. Por sikurse po kalojnë ditët, meqë ekipi ka rezervuar garat në ndeshjet kualifikuese të Ligës së Konferencës, shumë shpejt duhet ekipi të

Kalan maclari dikkat ile izliyor ve inceliyor olacagiz

Ligde son viraja girerken , malesef goruyoruz ki garip hakem atamalari oluyor. Bundan sonra her gelismenin cok yakin takipcisi olacagimizi kamuoyuna duyururuz. Herkes bilmelidir ki Shkupi FC hakkini kimseye yedirmez. Her maci yakindan takip ediyoruz. Son maclarda yapilan garip

KUZEY MAKEDONYA'DA İLK FUTBOL LİGİ

sonraki maçlar

SON MAÇLAR

FC SHKUPI VIDEO

2021/22

KUZEY MAKEDONYA ŞAMPİYONU

1998/99

MAKEDONYA ŞAMPİYONU

1999/00

MAKEDONYA ŞAMPİYONU

2000/01

MAKEDONYA ŞAMPİYONU

1995/96

MAKEDONYA KUPASI

1999/00

MAKEDONYA KUPASI

2003/04

MAKEDONYA KUPASI

SPONSOR