ALI ADEM, VISHET BARDH E KALTËRT!

Shpërndaje:

F.C SHKUPI njofton se ka arritur marrëveshje me mesfushorin Ali Adem, ai me klubin tonë ka nënshkruar marrëveshje dy vjeçare.

Sigurisht që jam i lumtur që rikthehem përsëri tek klubi F.C Shkupi. Unë premtoj që do të jap maksimumin nga ana ime dhe shpresojmë që të arrijmë sa më lart në ndeshjet kualifikuese për Uefa Champions League si dhe të mbrojmë titullin e kampionit“, deklaroi Ali Adem.

Kujtojmë që Adem ishte pjesë e jona gjatë vitit të kaluar si futbollist i huazuar nga klubi grek, Aris Saloniki.

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT