ANULOHEN NDESHJET PËR KUPË

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on email

Ju informojmë që për shkak të tragjedisë që ndodhi në orët e mëngjesit, në Bullgari, ku një autobus me udhëtarë nga vendi ynë, kaplohet nga zjarri dhe aty humbën jetën rreth 46 persona dhe 7 të tjerë mbeten të lënduar, Federata e futbollit të Maqedonisë së Veriut, ka vendosur që ndeshjet e kupës ti anulojë dhe të njëjtat të shtyhen për javën tjetër.

Ne qëndrojmë afër familjarëve dhe ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta dhe shërim të shpejtë të lënduarve tjerë.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT