Anulohet për të dielën java e 22-të

Shpërndaje:

Ndeshjen e ardshme FC Shkupi në kuadër të javës së 22-të, kundër Rabotniçkit, do të zhvillojë më 4 mars, e jo më 28 shkurt siç ishte e paraparë dhe e lajmëruar më parë. Shkas për prolongimin është urdhëri që vjen nga Federata e Futbollit të Maqedonisë, e cila ka vendosur që të gjitha ndeshjet e javës së 22-të të zhvillohen në fundjavë, ose më saktë më 4 mars. Në këto kushte, ndeshja e ardhshme me Rabotniçkin, do të zhvillohet më 4 mars, në stadiumin “Boris Trajkovski”, me fillim në orën 14.00.

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT