Arbitra nga Qipro ndajnë drejtësi në Kaunas

Shpërndaje:

Ashtu sikurse po afron data e 13 korrikut, kur edhe e nisim sezonin me ndeshjen e parë kualifikuse të Ligës së Konferencës, UEFA sapo ka zyrtarizuar edhe emrat e arbitrave të cilët do të ndajnë drejtësinë në duelin e parë që luhet në Kaunas të Lituanisë.

Arbitër kryesor në këtë ndeshje do të jetë Menelaos Antoniou, ndërsa atë do ta ndihmojnë asistentët Marios Kalogirou dhe Omiros Tziortzis, ndërsa zyrtari i katërt është Christodoulou Christodoulou që të gjithë nga Qiproja.

Kujtomë se ndeshja e parë e raundit të parë kualifikues luhet me 13 korrik, me fillim në ora 19:00. Ndeshja luhet në stadiumin “Darius & Girenas në qytetin Kaunas.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT