Arbitra zviceran ndajnë drejtësinë në Sofje

Shpërndaje:

FC Shkupi do të synojë më të mirën në Ligën e Konferencës, aty ku në Bullgari do të kemi një mision shumë të vështirë, për të përmbysu Levski Sofian. Ndeshja e parë e luajtur në Shkup, përfundoi me rezultatin 0-2 për bullgarët.

UEFA ka përcaktuar edhe arbitrat që do të vendosin drejtësi në Bullgari dhe bëhet fjalë për një katërshe nga Zvicra. Kryesor do të jetë Lionel Tshudi i ndihmuar nga Bekim Zogaj dhe Guillaume Maire. Gjyqtar i katërt i takimit do të jetë Lukas Fähndrich.

Ndeshja mes Levskit dhe Shkupit do të luhet në datën 3 gusht, duke nisur nga ora 20:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT