Bardhekaltërit zhvilluan grumbullimin e parë të vitit 2021

Shpërndaje:

E premtja e 8 janarit ishte dita e parë e grumbullimit të ekipit pas tri javësh pushim, për të rifilluar përgatitjet për sezonin pranveror.

Ekipi është njoftuar fillimisht me plan programin e përgatitjeve nga drejtuesit e klubit, ndërsa shkaku i rregullimit të pasaportës në grumbullimin e parë ka munguar trajneri Hasan Ozer, i cili pritet të bashkohet nga java e ardhshme.

Edhe pse ishte paralajmëruar se ekipi do të fillojë përgatitjet në Dojran, është ndryshuar plani, pasi deri në fund të javës që vjen do të zhvillohen stërvitjet në Shkup, që më pas e gjithë faza përgatitore të zhvendoset në Antali, ku do të ketë dhe ndeshje kontrolluese.

Java e parë do të jetë e përqendruar për përgatitjet zakonshme, fillimisht me në përgatitjen fizike dhe kondicionale.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT