Besar Iseni ka kontratë edhe dy vite me Shkupin

Shpërndaje:

Një nga futbollistët që kohët e fundit është përfolur nga disa portale dhe media se gjoja ka marrë oferta nga klube të ndryshme nga vendi ynë, ishte Besar Iseni. Ndërkohë kryesia e klubit njofton se në adresë të klubit nuk ka ardhur asnjë ofertë për futbollistin tonë.

Mesfushori 20 vjeçar, ka kontratë që e lidh atë me klubin edhe për dy vite të ardhshme, ndërsa kryesia shpreson që bashkëpunimi të vazhdojë edhe për shumë vite të tjera.

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT