Besart Krivanjeva ftohet nga Milevski në U21

Shpërndaje:

Seleksionuesi i Reprezentacionit të Maqedonisë U-21, Bllagoja Milevski sot ka shpallët listën e futbollistëve në të cilët do të llogarisë për ndeshjen kontrolluese të 24 marsit ndaj Malit të Zi dhe atë ndaj Bullgarisë me 28 mars, duele këto që do të luhen në Maqedoni.
Për dy ndeshjet Milevski, ka bërë dy lista, në atë kundër Malit të Zi ftesë ka marrë ftesë edhe futbollisti i FC Shkupi, Besart Krivanjeva, i cili me paraqitjet e tija të mira ka bërë që të jetë pjesë e të përzgjedhurve të Milevskit.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT