Demiri huazohet të KF Vëllazërimi deri në fund të sezonit

Shpërndaje:

Skuadra e Shkupit ka vazhduar me ritëm të shtuar përgatitjet për sezonin pranveror, pasi me 14 shkurt luan dhe ndeshjen e parë ndaj ekipit Akademija Pandev, duke kërkuar që ta fillojë kampionatin sa më mirë.

Ndërkohë sulmuesi 22 vjeçar Husein Demiri, i cili është pjesë e Shkupit nga sezoni 2015/16, gjashtë muajt e ardhshëm do të luajnë si huazim për ekipin e KF Vëllazërimi të Kërçovës, skuadër kjo që kërkon rikthimin në elitën e futbollit vendor.

Urojmë që Demiri të ketë paraqitje sa më të mira dhe të ndihmojë skuadrën e Vëllazërimit në arritjen e synimeve për kthim në Ligën e Parë.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT