FALEMINDERIT KIRE MARKOSKI

Shpërndaje:

Skuadra jonë FC Shkupi, ka marrë vendim që të ndërpresë bashkëpunimin me 26-të vjeçarin Kire Markoski.
Kire Markoski në skuadrën tonë erdhi në afatin kalimtar të verës në vitin 2021, nga skuadra Akademija Pandev.
Gjatë këtyre muajve, Kire Markoski për Shkupin regjistroi 20 paraqitje dhe shënoi 4 gola.

FC Shkupi e falënderon lojtarin Kire Markoski për punën dhe kontributin e dhënë për klubin tonë dhe I dëshirojmë karrierë të suksesshme dhe shëndet.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT