Fati na e ktheu shpinën, humbëm ndeshjen, por ju sigurojmë se punojmë që titulli të mbetet në Çair

Shpërndaje:

Fati na e ktheu shpinën, humbim ndeshjen kundër Sileksit

Kthehemi nga Kratova të zhgënjyer dhe të hidhëruar nga fakti se në këtë ndeshje edhe përskaj dominimit nuk arritëm ti sigurojmë tre pikët që do të na kthenin në vendin e parë.

Golin e vetëm për ekipin tonë e shënoi Mahmadou Danfa në pjesën e dytë të cilën e dominuam plotësisht dhe kishim edhe disa raste barazimi nëpërmes Sunday, Cephas, Alvarez e Trapanovski por, fati e deshi që ne të kthehemi pa asnjë pikë në shtëpi.

Megjithatë qëllimi ynë ishte fitorja dhe për këtë duam ti sigurojmë tifozët të cilët na mbështetën edhe sot po edhe gjatë gjithë kohës se ne do të vazhdojmë të punojmë fuqishëm që titulli të mbetet në Çair.

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT