Fati nuk ishte në anën tonë, rikthehemi në Çair me vetëm një pikë

Shpërndaje:

Një ndeshje me shumë dinamikë dhe presion nga futbollistët tanë por që në fund mbaroi vetëm me pikë të ndara ndaj FK Akademija Pandevit.

Pjesa e parë e takimit u mbyll në favor të ekipit tonë me rezultat 3:2, me golat e shënuar nga, Renaldo Cephas (’12), Mamadou Danfa (’37) dhe Walid Hamidi (’45+4).

Edhe pse në shumicën e ndeshjes ishim në dominim total një gol në minutën e ’91 na preu shpresat për t’u rikthyer në Çair me tre pikë të plota.

Rezultati përfundimtar i takimit ndaj FK Akademija Pandev, 3:3.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT