FC Shkupi gati të përballet me Glasgow Rangers

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on email

FC Shkupi mbylli përgatitjet për takimin kthyes të Ligës Evropa kundër skuadrës së Glasgoë Rangers. FC Shkupi sonte zhvilloi seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Filipi i Dytë” në Shkup, ku të martën në orën 17.55, do të përballet me Glasgow Rangers. Skuadra e FC Shkupit punoi në një atmosferë të qetë dhe shumë pozitive në prag të përballjes së dytë me skocezët e Glazgou Rangers, ku kërkohet rezultat pozitiv. Lajmi i mirë është që në këtë stërvitje ishte i pranishëm edhe Blagoja Ljamçevski, i cili ishte aktiv në stërvitjet e fundit, që bën me dije se është gati për tu rreshtuar në formacionin e parë. Të martën , në orën 17.55 , FC Shkupi do të kërkojë fitoren e parë në sezonin e ri garues dhe të parin në formatin e ri të Ligës Europa.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT