FILLOJNË PËRGATITJET PËR SEZONIN PRANVEROR

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on email

Përfundon pushimi dhe fillojnë përgatitjet për sezonin pranveror, për skuadrën tonë FC Shkupi.
Përgatitjet do të fillojnë në Stadiumin e Çairit nga 05 deri më 14 janar dhe të shtunën e 15 janarit, udhëtojmë për në Antalia të Turqisë, ku stafi dhe lojtarët e ekipit tonë do të qëndrojnë në hotelin “Sueno Hotels Deluxe Belek”, për të vazhduar me fazën përgatitore deri më 2 shkurt.
Tashmë janë përcaktuar edhe tri miqësoret e para që do të zhvillohen në Turqi gjatë këtyre ditëve. Kryesia e klubit po punon që edhe më 23 dhe 29 janar të zhvillojmë ndeshje miqësore, por kundërshtarët ende nuk dihen.

18.01.2022
FC Shkupi – KKS Lech Poznan
26.01.2022
FC Shkupi – FC Chornomorets Odesa
31.01.2022
FC Shkupi – FC Akhmat Grozny

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT