Fillon shitja e biletave Shkupi – Levski

Shpërndaje:

Në prag të ndeshjes së parë të turit të dytë kualifikues të UEFA Ligës së Konferencës, ekipi ynë të enjten (27.07.2023), me fillim në ora 21:00, në stadiumin e qytetit Arena “Todor Proeski”, do të jetë nikoqire e skuadrës së PFC Levski Sofia.

Biletat do të jenë në shitje në dy lokacione, para stadiumit të FC Shkupi në Çair dhe në kafeterin “Kaimuck” në Çarshinë e Vjetër.

Biletat mund ti blini duke filluar nga ora 12:00 deri në ora 17.00 para stadiumit të Çairit, ndërsa para kafeteris “Kaimuck” duke filluar nga ora 17:00 deri në mesnatë 00:00.

Në orar dhe lokacione të njëjta biletat do të shitën edhe të mërkurën duke filluar nga ora 12:00 deri në ora 17.00 para stadiumit të Çairit, ndërsa para kafeteris “Kaimuck” duke filluar nga ora 17:00 deri në mesnatë 00:00.

Ditën e ndeshjes, të enjten në Çair dhe kafeterin “Kaimuck” biletat do të shiten nga ora 12:00 deri në ora 17:00, ndërsa nga ora 18:00 në pikë shitjen para stadiumit të qytetit Arena “Todor Proeski”.

Gjithashtu biletat do të shiten edhe në këto pika të shitjes:

SHKUP

LITERATURA.MK – EAST GATE MALL

LITERATURA.MK – VERO JUMBO

LITERATURA.MK – QTQ (GTC) PËRDHESE

LITERATURA.MK – Rr. Maqedonia

LITERATURA.MK – QT BUNJAKOVEC

LITERATURA.MK  – QTQ (GTC) KATI I PARË

 

VELES

UNISON – Blagoj Gjorev 9

 

RADOVISH

Hakidiki Travel – Partizanska Nr 43

 

PRILEP

A.T BRAN –  PERE TOSHEV 75

 

STRUMICË

A.T SAFARI, Rr, Blagoj Janko Muçeto Nr 2

LITERATURA.MK  – Rr, Blagoj Janko Muçeto Nr 2

Çmimi i biletave është 150 dhe 200 denarë.Biletat në tribunën Veri do të kushtojnë 1200 denarë.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT