Fitojmë miqësoren me KF Besën 5:1

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Skuadra ka fituar miqësoren me KF Besën me rezultat 5:1 të zhvilluar sot në stadiumin e Çairit. Golat për ekipin bardhekaltër i realizuan  kapiteni Muharem Bajrami, Besart Krivanjeva, Fati Ismaili, Darboe Dembo dhe Hamz Ramani. Pas një pauze të gjatë për shkak lëndimit në këtë ndeshje u rikthye në fushë portieri Igor Aleksovski, ndërsa pas 2 muajsh luajti edhe Besar Iseni.

Ndeshjen e radhës miqësore e luan të shtunën (07.09.2019) ndaj skuadrës Al Bataeh, në stadiumin e Çairit, duke nisur nga ora 16:00.

More to explorer

Eliminohemi nga Kupa në çerekfinale

Skuadra jonë edhe pse favorite në ndeshjen ndaj Akademia Pandevit nuk arriti që të bëjë edhe një hap tjetër drejt gjysmëfinales. Në

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!