Fitojmë miqësoren me KF Besën 5:1

Shpërndaje:

Skuadra ka fituar miqësoren me KF Besën me rezultat 5:1 të zhvilluar sot në stadiumin e Çairit. Golat për ekipin bardhekaltër i realizuan  kapiteni Muharem Bajrami, Besart Krivanjeva, Fati Ismaili, Darboe Dembo dhe Hamz Ramani. Pas një pauze të gjatë për shkak lëndimit në këtë ndeshje u rikthye në fushë portieri Igor Aleksovski, ndërsa pas 2 muajsh luajti edhe Besar Iseni.

Ndeshjen e radhës miqësore e luan të shtunën (07.09.2019) ndaj skuadrës Al Bataeh, në stadiumin e Çairit, duke nisur nga ora 16:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT