Fitore e vlefshme përballë një kundërshtari si Rabotniçki

Shpërndaje:

Një fitore që ka vlerë të madhe përballë një kundërshtari me eksperiencë si Rabotniçki.

Filluam ndeshjen me shumë intensitet duke kaluar në epërsi të parët me anë të Melos Bajramit në minutën e (’11). Golin e dytë për ekipin tonë e shënoi Queven Inacio (’33) për 2:1 dhe në fund në listën e golashënuesve u regjistrua Renaldo Cephas (’38) ku edhe kështu përfundoi pjesa e parë me rezultat 3:1, rezultat ky i cili ishte përfundimtar për takimin e sotëm.

Pjesa e dytë e ndeshjes ishte totalisht nën kontrollin tonë duke krijuar raste për gol por pa fat për të shënuar. Gjithashtu edhe ekipi kundërshtar tregoi forcën por pa ndryshim rezultati deri në fund të përballjes.

Vazhdojmë fuqishëm deri në fund të kampionatit.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT