GAGI: NË ÇAIR JEMI TË PAMPOSHTUR

Shpërndaje:

Pas ndeshjeve të reprezentacionit të Maqedonisë së Veriut skuadra jonë F.C SHKUPI të Dielën në Çair do të zhvilloi ndeshjen e xhirosë së 9-të të LPFMV-së kundër skuadrës nga Kratova, Sileksit.

Në prag të ndeshjes, për faqen tonë zyrtare foli mbrojtësi jonë Gagi Margvelashvili.

Është gjithmonë e vështirë të luash pas pushimit të ndeshjeve kombëtare dhe sigurisht që ne e dimë se do të luajmë me një ekip të fortë. Deri tani jemi përgatitur maksimalisht, do të shfrytëzojmë terenin vendas dhe të tregojmë edhe një herë se në Çair jemi të pamposhtur, tha Margvelashvili.

Ndeshja Shkupi – Sileks do të zhvillohet më 02.10.2022 duke filluar nga ora 15:00.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT