Garat e Kupës i fillojmë ndaj Sllogës së Vinicës

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Sot është tërhequr shorti për ndeshjet e para të Kupës së Maqedonisë së Veriut, (1/16), ndërsa ekipi ynë FC Shkupi, për kundërshtarë do të ketë skuadrën e Ligës së Dytë Lindje, Slloga nga Vinica.

Fillimisht do të luhet me vetëm një ndeshje eliminuese, e cila është planifikuar të zhvillohet me 23 shtator.

More to explorer

Eliminohemi nga Kupa në çerekfinale

Skuadra jonë edhe pse favorite në ndeshjen ndaj Akademia Pandevit nuk arriti që të bëjë edhe një hap tjetër drejt gjysmëfinales. Në

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!