Gjeneratat e reja të Shkupit të dielën kundër Metalurgut

Shpërndaje:

Skuadrat e FC Shkupi, më saktësisht gjeneratat e reja, këtë të diele do të luajnë në cilësinë e nikoqirit, ndërsa për kundërshtarë e kanë ekipin e Metalurgut.

Pionierët e (gjenerata 2001), që udhëhiqet nga trajneri Jeton Musliu luajnë me fillim në ora 11:00, ndërsa pionierët (gjenerata e vitit 2000), me trajnerin Erkan Murseli do të luajnë në ora 13:00. Të dy ndeshjet do të luhen në stadiumin e Fortunës në lagjen Hasanbeg.

Ndërkohë skuadra e kadetëve (99), që udhëhiqet nga trajneri Halim Bilali dhe ajo e juniorëve 98/97 që punon me ta trajneri Sami Ganiu, luajnë në cilësinë e mysafirëve. /fcshkupi/

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT