Hasan Ozer merr besimin për të drejtuar ekipin

Shpërndaje:

Skuadra jonë sot ka arritur marrëveshje për ti dhënë postin e trajnerit Hasan Ozer.

Si trajner, ai ishte kryesisht ndihmës në shumë klube turke si Manisaspor, Gaziantespor, Bursaspor, Gazişehir Gaziantep, Çaykur Rizespor, Kayserispor.

Deri më tani, si menaxher aktual, Ozer ishte në krye të disa klubeve, që më pas të nënshkruajë kontratë profesionale dy vjeçare me klubin e Premier Ligës boshnjake Çelik nga Zenica, trajner i të cilit klub u bë më 12 qershor 2019.

Ozan me klubin tonë fillon punën me 8 janar, atëherë edhe kur bëhet grumbullimi i parë, ndërsa ekipi punën për sezonin pranveror e fillon direkt në Dojran, ku do të zhvillohet faza përgatitore.

Për detajet tjera lidhur me trajnerin dhe punën e tij, do të ketë në prezantimin e tij.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT