Interesim i madh për bileta, “stop” shisheve të qelqit

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Për shkak të interesimit të madh të dashamirëve të futbollit në Çair dhe në qytetin e Shkupit, drejtuesit e FC Shkupit kanë vendosur që të hapin sportelin e biletave më herët se sa në përballjet e tjera. Kështu të dielën, në ditën e zhvillimit të ndeshjes, sporteli për blerje të biletave do të jetë i hapur në orën 13.30. Andaj luten që të gjithë ata që janë të interesuar për të përcjellur ndeshjen derbi të javës së 4-të, ndërmjet FC Shkupit dhe Shkëndijës, dhe që nuk janë pajisur me biletën adekuatë, ta bejnë atë në sportelin para stadiumit në Çair. Çmimi i biletës është vetëm 100 denarë.

Drejtuesit e FC Shkupit dhe mbajtësit e rendit para stadiumit dhe brenda tij, ju bëjnë me dije se do të ndalohet futja e shisheve të qelqit me ujë ose pijeve të tjera, për shkak të sigurisë së publikut në stadium, por edhe aktorëve në terrenin e gjelbër.

Të gjithë ata që e duan FC Shkupin, në mënyrë dinjitoze të përkrahni klubin tuaj të zemrës, ndërsa për dashamirët e futbollit, të vijnë në numër sa më të madh për derbin e madh të javës së 4-të.

More to explorer

Eliminohemi nga Kupa në çerekfinale

Skuadra jonë edhe pse favorite në ndeshjen ndaj Akademia Pandevit nuk arriti që të bëjë edhe një hap tjetër drejt gjysmëfinales. Në

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!