Ismaili huazohet te Gostivari për gjashtë muaj

Shpërndaje:

Skuadra e FC Shkupit dhe futbollisti Fati Ismaili janë dakorduar që ky i fundit në gjashtë muajt e ardhshëm të luaj në formë huazimi te skuadra e KF Gostivarit, ekip ky që garon në Ligën e Dytë.

Të përkujtojmë se futbollisti 20 vjeçar, Fati Ismaili kishte edhe paraqitjen e tij të parë në arenën ndërkombëtare, duke luajtur në ndeshjen e kthimit ndaj Glasgow Rangers, në kuadër të garave të Ligës së Evropës, ku Shkupi nuk shkoi më shumë se një barazim 0:0.

 

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT