Jakimovski delegohet për drejtësi në ndeshjen Shkupi – Sileksi

Shpërndaje:

Federata e Futbollit të Maqedonisë i ka deleguar gjyqtarët për të gjitha ndeshjet e javës së 22-të, që në program janë këtë të shtune dhe të diele.

DSC_9761 copy

Sigurisht se ndeshja më e interesante e javës do të luhet në stadiumin e Çairit në Shkup, ku përballë do të jenë skuadrat që po kërkojnë pozitën e tretë, skuadra e FC Shkupi dhe ajo e Sileksit.  Për këtë ndeshje është vendosur që drejtësinë ta ndajë Dejan Jakimovski. /fcshkupi /

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT