Jasir Asani promovon taket sportive me flamur kombëtar

Shpërndaje:

Futbollisti i FC Shkupit, Jasir Asani gjatë ditës së mërkurë është pajisur me take të reja, me të cilat do të provojë fatin për të shënuar edhe ndonjë gol, pikërisht në ndeshjen e radhës, që Shkupi e luan të shtunën ndaj Makedonija Gj.P.

Futbollisti 21 vjeçar, i cili është edhe anëtar i kombëtares së shpresave të Shqipërisë, ka vendosur që në taket e tija të mbajë flamurin kombëtar dhe inicialet e emrit dhe mbiemrit të tij “J.A.”

Deri më tani Jasir Asani ka qenë një nga futbollistët që ka ngritur formën e skuadrës duke qenë në shumë gola asistues, ndërsa dy herë është regjistruar edhe në listën e golashënuesve.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT