Juniorët dhe kadetët në fundjavë luajnë kundër Vardarit

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Orari për ndeshjet e kategorive të reja në kuadër të Super Ligës si dhe fatosave në kuadër të Ligës së Fëmijëve

Në kuadër së xhiros së shtatëmbëdhjetë të Super Ligës për kategoritë e reja FC Shkupi me Juniorët dhe Kadetët që udhëhiqen nga trajnerët Sami Ganiu dhe Halim Bilalli, do të përballen kundër Vardarit. Ndeshjet do të zhvillohen ditën e shtunë në stadiumin KF Fortuna në Hasanbeg, aty ku kategoritë e reja të FC Shkupit i zhvillojnë ndeshjet si vendas, ndërsa ndeshjet e Pionierëve dhe Pionierëve të rinj që udhëhiqen nga trajnerët Jeton Musliu dhe Erkan Murseli anulohen për 30 Prill.

Juniorët (U19)

E shtunë, 16.04.2016, 13:00, stadiumi KF Fortuna, Hasanbeg

FC Shkupi – FK Vardar

Kadetët (U17)

E shtunë, 16.04.2016, 11:00, stadiumi KF Fortuna, Hasanbeg

FC Shkupi – FK Vardar

Ndeshjet e Pionierëve (U16) dhe Pionierëve të rinj (U15) janë anuluar për datën 30.04.2016

Edhe fatosat e FC Shkupit (gjeneratat 2002, 2003, 2004 dhe 2005) këtë javë do të zhvillojnë ndeshje.

Gjenerata 2002 (U14)

E shtunë, 16.04.2016, 15:00, stadiumi pranë FFM-së

Cool – FC Shkupi

Gjenerata 2003 (U13)

E shtunë, 16.04.2016, 12:00, stadiumi pranë FFM-së

FC Albion – FC Shkupi

Gjenerata 2004 (U12)

E shtunë, 16.04.2016, 12:00, stadiumi pranë FFM-së

Cool – FC Shkupi

Gjenerata 2005 (U11)

E shtunë, 16.04.2016, 09:45, stadiumi FK Rabotniçki

FC Shkupi – FK Vardar 2

More to explorer

Eliminohemi nga Kupa në çerekfinale

Skuadra jonë edhe pse favorite në ndeshjen ndaj Akademia Pandevit nuk arriti që të bëjë edhe një hap tjetër drejt gjysmëfinales. Në

Regjistrohu tani

Bëhuni anëtar i komunitetit tonë në internet dhe merrni më shpejt bileta për ndeshjet e ardhshme ose ngjarjet sportive!