Kontrolluesen e tretë e luajmë ndaj Makedonija Gjorçe Petrovit

Shpërndaje:

Skuadra jonë ndodhet në fazën e fundit të përgatitjeve për sezonin e ri garues 2019/20 në Ligën e Parë të Futbollit të Maqedonisë së Veriut, ndërsa përveç seancave stërvitore në program ka edhe ndeshje kontrolluese. Të shtunën (27.07.2019) zhvilluam ndeshjen e parë me Prishtinën, në të cilën barazuam pa gola, ndërsa ‘testin’ e dytë e kemi të mërkurën (31.07.2019) përballë Gostivarit.

Ndërkohë konfirmojmë edhe ndeshjen e tretë kontrolluese dhe të fundit të cilën do ta luajmë përballë Makedonija Gjorçe Petrovit. Takimi me skuadrën nga Gjorçe Petrovi do të luhet me 3 gusht në stadiumin e Çairit, duke nisur nga ora 17:30.

Kujtojmë që sezoni i ri në kampionat nis me 11 gusht dhe ndeshjen e parë e zhvillojmë ndaj Borecit.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT