Me marrëveshje dy paleshe ndërpremë bashkëpunimin me Demirin

Shpërndaje:

Pas nj viti rikthim të FC Shkupi, është mbyllur bashkëpunimi me futbollistin defansiv, Besir Demiri. Shkupi dhe Demiri me marrëveshje të dyanshme janë dakorduar që të mbyllin marrëveshjen.

Kujtojmë se Demiri të Shkupi erdhi në korrikun e vitit të kaluar, ndërsa në sezonin që lamë pas ai kishte njëmbëdhjetë paraqitje, duke regjistruar një gol.

Falënderojmë Besir Demirin për kontributin e dhënë me fanellën e FC Shkupi, duke i uruar suksese në karrierë.

Artikuj

Të ngjashme

2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT